Dovolená s odletem z Německa

Dovolená s odletem z Německa

DOVOLENÁ S NĚMECKÝMI CK

Firma Schmetterling Reisebüro s.r.o. CA byla založena v roce 1991, od této doby se specializuje na prodej zájezdů organizovaných německými a rakouskými cestovními kancelářemi s odletem z Německa a Rakouska. Naše více než dvacetileté zkušenosti s organizováním zahraniční dovolené garantují našim klientům jen tu nejvyšší kvalitu.

 

CESTOVÁNÍ S NĚMECKÝMI CK JE LEVNĚJŠÍ

V Německu či Rakousku je na trhu velmi tvrdá konkurence a tudíž jsou ceny zájezdů a letenek oproti českému trhu nižší. Německý trh je již déle zavedený, má vyšší počet zákazníků, tedy větší kupní sílu a toto vše znamená vyšší konkurenci, která tlačí ceny dolů.

Němečtí touroperátoři nakupují hotelové kapacity ve velkých objemech a tímto se mohou dostat na jiné ceny než malé české cestovní kanceláře.

Němci vyžadují pečlivý servis a pokud ho nedostanou, již se do daného hotelu nevracejí.

Toto je pro každý hotel velká ztráta a proto se o svého klienta pečlivě stará.

K Němcům či Rakušanům se tedy chovají pozorněji, úsluženěji a vstřícněji, za vynaložené peníze dostanou perfektní servis a vyjímečnou kvalitu služeb, a ještě k tomu ušetří.

V případě, že volíte odlet z rakouského nebo německého letiště, jste většinou po příletu do dané destinace automaticky brán jako příslušník těchto zemí.

 

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NĚMECKÝMI CK

Dovolená, na které se s velkou pravděpodobností na jednom hotelu těžko setkáte s více Čechy, je velmi anonymní a můžete si tedy více odpočinout i od „ českých problémů“.

Pokud si dovolenou objednáte u nás, odpadají Vám platby do zahraničí, veškerý servis zajišťujeme my, ceny jsou stejné jako kdyby jste zájezd zakoupili v Německu či Rakousku. Všechni touroperátoři jsou pojištěni proti úpadku, nemusíte se obávat o své peníze. U nás sepíšete smlouvu v češtině, materiály obdržíte také od nás. Úhradu zájezdů můžete provést v CZK, ale i v EUR hotově v naší CA nebo převodním příkazem na účet banky v ČR nebo v Rakousku.

Nevýhodou odletů z Německa je absence české asistence na letišti, místní průvodce hovoří německy či anglicky.

 

PRODÁVÁME NAPŘ. TYTO NĚMECKÉ CK

Neckermann , TERRA Reisen, Thomas Cook, TUI ,Gulet, FTI, Öger Tours ,Dertour , Meiers Weltreisen, Its Billa Reisen, 5forFlug, Schauinsland Reisen, ADAC Reisen, Discount Travel,JT Touristik, LMX Touristik. E.T.I. , Bucher Reisen, Jahn Reisen

 

Objednávejte ZDE